Shimano Bojlis Bot Tribal TX-2 Carp 12' (366cm) 3lb 2 Részes
| Cikkszám: | SH00181-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 50.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | SHIMANO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A TX-2 pontyozó botcsalád igazán profi gyártási folyamatokon alapul, XT60 karbon felhasználásával. Ez egy nagyon vékony, de hihetetlenül erős blankot eredményez, mely lényegesen hozzájárul a dobástávolság növeléséhez. Bár a blank nagyon erős, mégis megmarad a "fish play action", így a bottest fárasztás közben egyáltalán nem merev, nem rázza ki a megakasztott hal szájából a horgot. A bottest műanyag zsinórklipszet is kapott. A design visszafogott, mégis a lila díszítés olyan harmóniában van a füstszürke bottesttel, mely azonnal magára vonzza a horgászok figyelmét.
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3,6 m |
| Szállítási hossz | 187 cm |
| Tagok száma | 2 |
| Gyűrűk | Sea Guide SiC |
| Bottest anyaga | XT60 karbon |
| Fuji DPS orsótartó | |
| Zsugorbevonatú nyél | |
| Dobósúly | 3 lbs |
| Keverőgyűrű | 50 mm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Beastmaster Feeder DX 12' 365cm 90gr Feesder Bot (BMDXPR90FDR)
-10%
Nincs raktáron
Sonik Spod/Marker Bot Dominatorx Rs Hybrid Rod 12Ft (360cm) 2részes - 4,5lb
49.989 Ft
Nincs raktáron