Shimano Bojlis Bot TX-1A Carp 12' (3,66m) 2,75lb 2 részes
| Cikkszám: | SH00269-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 37.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | SHIMANO |
| Kívánságlistára teszem | |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossza | 3,66 m |
| Szállítási hossz | 188 cm |
| Alkatrészek száma | 2 |
| Rúd súlya | 449g |
| Dobósúly | 2,75 font |
| A gyűrűk száma | 6 |
HASONLÓ TERMÉKEK
Daiwa Bojlis Bot Black Widow XT Carp 13ft (390m) 2részes - 3,5lbs
-34%
Nincs raktáron