Shimano Bojlis Zsinór Tribal Carp Fluorocarbon (1000m) - 0,35mm
| Cikkszám: | SH00213-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 28,99 Ft/m |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | SHIMANO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Nagyon rugalmas hajlékony monofil zsinór a kiváló dobhatóságért, nagyon gyorsan süllyed, víztiszta színű, a víz alatt gyakorlatilag láthatatlan így az óvatosabb halakat is horogra csalhatjuk. A speciális bevonatának köszönhetően, extra magas kopásálósággal és csomótűrő tulajdonságokkal rendelkezik.Egy csúcs minőségű horgász zsinór mely valóban Japánban lett gyártva. Bármely hazai pontyhorgász módszerhez választható.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 0,35mm |
| Szakítószilárdság | 7,3kg |
| Kiszerelés | 1000m |