Shimano Botzsák Tactical Carp 10Ft Rod Sleeve
| Cikkszám: | SH00189-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 10.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | SHIMANO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A(z) botzsák garantáltan megvédi drága horgászbotjaidat az esetleges sérülésektől. Komfortosan, erőlködés nélkül viheted a vízpartra a felszerelésed. A horgász szezon befejeztével pedig könnyedén tárolhatod a szekrényben vagy a garázsban. Konkrétan ez a modell egy 1 rekeszes botzsák, amely sok tároló helyet kínál. Külső anyaga minőségi textil. Kimondottan ellenálló a súrlódásokkal szemben és jól bírja a nedves, vizes körülményeket. A(z) Shimano botzsákja vállon átvetve is hordható, így megkímél a megterhelő cipekedéstől.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Kamrák száma | 1 |
| Típus | Textil |
| Anyag | Textil |
| Botok száma | 1 |
| Viselési mód | Válltáska, Kézitáska |
| Kamrák száma | 1 |
| Típus | Textil |
| Anyag | Textil |
| Botok száma | 1 |
| Méretek (Ma × Sz x Mé) | |
| Magasság | 27 cm |
| Szélesség | 28 cm |
| Mélység | 167 cm |