Shimano Feeder Bot Aero X1 Precision Feeder 10" (3,05m) 60g 2 részes+tips
| Cikkszám: | SH00183-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 23.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | SHIMANO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az Aero X1 termékcsalád a legjobb minőségű botokat kínálja árkategóriájukban, hihetetlenül vékonyak, mégis élesek és érzékenyek az akciókra. Ezt a széles választékot a természetes és kereskedelmi vizek megküzdésére tervezték, minden helyszínhez és módszerhez megfelelő bottal.
A Shimano Aero X1 Precision feeder bot az egyik legjobb minőségű és legnépszerűbb választás. Fárasztás során elő jön az igazi énje, és igazi élményt fog jelenteni minden egyes hal kifogása. A kényelmes tartásról EVA-Parafa markolat gondoskodik. Többféle méretben és dobósúllyal kapható a kínálatunkban, ezért minden feeder horgász találhat megfelelőt.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Súly | 160g |
| Hossz | 3,05m |
| Szállítási hossz | 160cm |
| Tagok száma | 2+tips |
| Gyűrűk száma | 14 |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Forcemaster BX Commercial 12' 366cm 80gr Feeder Bot (FMBX12CFDR)
-10%
Nincs raktáron