Shimano Forcemaster BX Commercial 10' 304cm 60gr Feeder Bot (FMBX10CFDR)
| Cikkszám: | SH00127-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 17.689,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | SHIMANO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az Forcemaster az egyik legfeltűnőbb széria a Shimano feeder botok között. Több féle méretben és dobósúllyal kapható, minden feeder horgász találhat számára ajánlott, mivel némely helyzetben ez lehet a legjobb megoldás.
Kifejezetten a telepített tavakra fejlesztett feeder bot. Mindent tud, amit ott kell tudni, és e mellett az ára is kedvező! Kényelmesen elfér a stégen, pontos dobások kivitelezhetők vele.
Method feeder módszerhez ajánljuk, minden hal fárasztása élmény lesz!
Két spicc jár hozzá
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Súly | 60g |
| Hossz | 3,04m |
| Szállítási hossz | 162cm |
| Tagok száma | 2+2tips |
| Gyűrűk száma | 14 |