Shimano Távdobó Orsó Power Aero 14000 XSC
| Cikkszám: | SH00270-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 160.009,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | SHIMANO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az erő a győzelemhez!
A Power Aero XTC/XSC minden bizonnyal méltó a nevéhez. Ez a Japánban tökéletesen megtervezett és a legfejlettebb technológiákkal telepakolt orsó minőségi kivitelezést és designt sugároz. Távoli dobásokhoz tervezve, beleértve az Infinity Drive-ot, az elegáns kéttónusú kivitelben a Power Aero vizuálisan lenyűgöző és teljesítményében páratlan. A Power Aero az igazán komoly horgászok orsója, és ha Neked is az egyik kedvenced, akkor biztosan nem vagy egyedül. A széria a bemutatása óta hatalmas rajongótáborra tett szert, és sok ezer horgász bízik benne Európa-szerte.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Orsó tömege | 525 g |
| Csapágyak száma | 8+1 |
| Áttételi arány | 4,3:1 |
| Zsinórcsévélés/fordulat | 103 cm |
| Dob anyaga | alumínium |
| Zsinórtároló kapacitás (mm/m) | 0.35-550, 0.40-400, 0.45-300 |
| Maximális fékerő | 20 kg |
| Alumínium pótdob |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Big Baitrunner CI4 XTR-B LC Nyeletőfékes Orsó (BBTRCI4XTRBLC)
-9%
Raktáron
Shimano Ultegra CI4+ 14000 XTC Távdobó Orsó (ULTCI414000XTC)
-15%
Nincs raktáron
Shimano Nyeletőfékes Orsó Medium Longcast Baitrunner CI4 XTR-B LC (MBTRCI4XTBLC)
-8%
Raktáron
Shimano Big Baitrunner XTB LC Long Cast Nyeletőfékes Orsó (BBTRXTBLC)
-15%
Nincs raktáron
Shimano Medium Baitrunner XTB LC 5500 Long Cast Nyeletőfékes Orsó (MBTRXTBLC)
-18%
Nincs raktáron
Penn Nyeletőfékes Orsó Spinfisher VII 8500 Live Liner Spinning Reel
-34%
Nincs raktáron