Shimano TECHNIUM Prémium Bojlis Zsinór 0,285mm (TEC28QPPB)
| Cikkszám: | SH00037-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 11,27 Ft/m |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | SHIMANO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Ez a háromrétegű felépítésű, speciális tervezésű zsinór átmenetet jelent a monofil és fonott zsinórok között. 12%-os nyúlású, nagyobb dobási pontosságot és közvetlenebb kapcsolatot eredményez. Szívós és kopásálló, viszonylag kis átmérője miatt nagyobb dobásokat tudunk elérni vele.
A már létező Technium újabb változata. A Technium Tribal a Technium zsinór összes jellemzőjével bír, csak terepszínű kiszerelésben. A körülbelül 12%-os nyúlás nagyobb dobáspontosságot és közvetlenebb kapcsolatot jelent a megakasztott hallal.
Igényes Prémium Shimano termék a kompromisszumok nélküli legigényesebb horgászoknak!
Made in Japan.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 0,285mm |
| Szakítószilárdság | 7,5kg |
| Kiszerelés | 1330m |
HASONLÓ TERMÉKEK
Korda Kamo Kontour 0.60mm/50m - ultimatív kopásálló fluorocarbon előtétzsinór
12.589 Ft
Nincs raktáron