Shimano TRIBAL TX-SPOD 13 5lbs 2 Részes Spod Bot (TXS13500)
| Cikkszám: | SH00032-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 26.789,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | SHIMANO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Shimano Tribal TX Spod botját kifejezetten az etetési módszerekhez fejlesztették ki. A botban rejlő hihetetlen energia hatalmas dobásokat tesz lehetővé, akár etetőrakétával akár spombbal használjuk. Ezzel a botcsaláddal a Shimano magasra tette a mércét, minőség kedvező áron. Az alsó keverőgyűrű 50 mm, mely segíti a zsinór akadálymentes lefutását, a Hardlite gyűrűsora pedig tökéletesen elosztja a terhelést a bottest egészén. Profi orsótartója elmozdulás mentesen tartja orsónkat, mely elengedhetetlen a biztonságos használathoz. A két hosszúság közül választhatunk.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Dobósúly | 5lb |
| Bothossz | 3,96m |
| Szállítási hossz | 203cm |
| Bottest anyaga | XT40 |
| Gyűrűk száma | 6 |
| Súly | 415g |
| Tagok száma | 2 |
| Orsótartó típusa | csavaros |