Skotti Gázos/szenes Grillsütő
| Cikkszám: | SS00001-00 |
| Raktárkészlet: | 6 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 75.789,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | SKOTTI |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
SKOTTI szintet lépett. Üdvözöljük a SKOTTI 2.0-t! Természetesen semmit sem veszített sokoldalúságából. Ellenkezőleg! Nagyon jó frissítést kapott. Az új SKOTTI most egy „Pool” nevű csepptálcával érkezik.
A SKOTTI továbbra is a legjobb választás a parkban, a tónál vagy az erkélyen való grillezéshez. Használható asztalon vagy piknik takarón, de akár snowboardon, evezős deszkán a nyílt tengeren és egy autó motorháztetőjén is – a SKOTTI-val bárhol grillezhetsz. Ez az első gázgrill a világon, amely különálló, összerakható alkatrészekből áll: Szerszámok nélkül egy perc alatt összeállíthatja. Ugyanúgy felforrósodik, mint egy normál grill, de egyszerűbb a használata: csak nyissa ki a szelepet, tartsa az öngyújtót a gyújtásnyíláshoz, és kész!
A hőmérsékletet egy forgó szabályozóval szabályozhatja, és pillanatok alatt élvezheti a finom grillezett ételeket. És miközben eszel, a SKOTTI már hűl, így félreteheted, megtisztíthatod vagy azonnal tárolhatod a könnyen tisztítható vászontáskájában.
A SKOTTI-hoz most tartozik a "POOL", az új csepptálca
Apropó takarítás. Ez most még egyszerűbb a Pool, a SKOTTI új zsírcsepegtető tálcájával. Az új grillen a korábbi, majdnem lapos alsó lemezt helyettesíti. Nem csak jobban megakadályozza, hogy bármi a grill felületére csöpögjön, hanem a grillezés utáni tisztítást is megkönnyíti. Csak adjon hozzá egy kevés vizet a tálcához, mielőtt bekapcsolja a SKOTTI-t.
Az új csepptálca, sok vásárló régóta vágya, a hagyományos SKOTTI-ba is illeszkedik, ezért külön is kapható. Így mindazok, akik már rendelkeznek SKOTTI grillezővel, könnyedén frissíthetik modelljét.
Mint minden SKOTTI, ez is könnyedén elfér bármilyen lakóautóban, furgonban, túra hátizsákban, kenuban, motoros táskában vagy a kerékpártartóban. Egyszerűen a hóna alatt is hordhatod, mert a táskával együtt a SKOTTI mindössze 3,3 kg. Apropó: az égőcső és a gáztömlő jól védett a táskán belüli két zsebben, ami nyilván benne van.
SKOTTI enyhén emelt elülső élei
A SKOTTI egyéb fejlesztései mellett az új SKOTTI minden elülső éle kissé megemelkedett, így a grill még több funkcionalitást biztosít közel azonos csomagolási méret mellett. Itt például egy nagyobb plancha vagy serpenyő is használható, mivel minden oldalrész egyforma magasságú.
GÁZ, FA, SZÉN – A SKOTTI MINDENKINEK
A SKOTTI grillje nem csak a grillrácson, hanem alatta is sokoldalú: Ha nincs kéznél gáz, a SKOTTI-t szénnel vagy fával is felmelegítheti, és a testét kis tűztálként használhatja. készíts egy hangulatos kis tábortüzet magadnak és barátaidnak. Győződjön meg róla, hogy körülbelül 1 cm homokot, földet vagy kavicsot tesz a SKOTTI medence csepegtetőtálcájába, mielőtt faszénnel vagy fával használná. Ez további védelmet biztosít a SKOTTI rozsdamentes acél darabjai számára.
HASZNÁLJA SKOTTI GRILLÉT KÜLTÉRI KONYHAKÉNT
Tartozékainkkal SKOTTI grillje egy komplett kis szabadtéri konyhává válik. Tekintse meg a SKOTTI sapkát , a többfunkciós grillburkolatunkat és a SKOTTI Boks nevű rozsdamentes acél tálainkat . Kétféle méretben kaphatók, és nem csak grillezett ételeid műanyag- és cseppmentes szállítására használhatod, hanem serpenyőként vagy edényként is használhatod a grillen.
Youtube videók
Vélemények
Paraméterek
| Grill súlya | 3 kg / grill zsákkal együtt:3,3 kg |
| Teljesítmény | 2,3-2,5 kW, 172-187 g/h |
| Grillrács méretei | 30,4 x 21 x 0,3 cm (HxSzxMa) |
| Méretek összeszerelve | 33,6 x 21,9 x 17,6 cm (HxSzxMa) |
| A csomagolt táska méretei | 45 x 30 x 3,5 cm (HxSzxH) |
| Anyaga | 1,15 mm-es rozsdamentes acél a grilltesthez; 3 mm-es rozsdamentes acél grillrácshoz |