Sonik Bögre Sizzla Thermal Mug - 400ml
| Cikkszám: | SNUC0008 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 6.789,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | SONIK |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Sonik Sizzla Thermal Mug bögre
A SONIK Sizzla Thermal Mug duplafalú, kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült, amely tökéletesen tartja az italokat melegen, legyen szó kempingezésről vagy a reggeli ingázásról. A BPA-mentes tető dupla gumitömítéssel, könnyen nyitható füllel és csúsztatható ivónyílással rendelkezik.
Főbb jellemzők:
- Kiváló minőségű, 304-es rozsdamentes acél konstrukció
- Dupla falú vákuumszigetelés a maximális hőmegtartás érdekében
- BPA-mentes átlátszó tető csúsztatható ivónyílással és dupla gumitömítéssel
- Strapabíró, porszórt bevonat
- Nagy oldalsó fogantyú
- Kapacitás: 400 ml
- Méretek: 112 mm x 87 mm x 115 mm
- Súly: 285 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Kapacitás | 400 ml |
| Méretek | 112 mm x 87 mm x 115 mm |
| Súly | 285 g |