Sonik Bottartó VaderX 2 Rod Pod (2 botos)
| Cikkszám: | SN717198 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 25.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | SONIK |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Sonik VaderX rodpodok könnyűek, stabilak, gyorsan felállíthatóak és minden helyzethez alkalmazkodnak. Szállító táskájának köszönhetően együtt tudjuk szállítani vele a kapásjelzőket. A bélelt anyag tökéletesen megvédi őket a külső behatásoktól. A buzz bar-ok és leszúrók, külön, a középrész nélkül is használhatóak. Több dimenzióban állítható, legyen szó a magasságról, vagy hosszúságról.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méretei | |
| Szélesség | 22,5 cm |
| Hosszúság | 52 - 75 cm |
| Magasság | 21,5 - 40 cm |
| Szállítási méret | 51 x 10 x 18 cm |