Sonik Főző Sizzla Multi-Pan
| Cikkszám: | SNUC0001-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | SONIK |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Sonik Sizzla Multi-Pan Set sütő szett
A SONIK SIZZLA edénycsaládot a maximális alkalmazkodóképesség, a kényelem és a sokoldalúság szem előtt tartásával tervezték.
A SIZZLA multi-serpenyő tökéletes méretű ételek széles skálájához, 30 mm-es mélységével és széles téglalap alakú profiljával, amely helyet biztosít különféle összetevők főzéséhez.
Végső soron hordozható is egy kivehető fogantyúval, amely a szuper kemény és biztonságos T-Lock rögzítőrendszerrel rendelkezik, amely alacsony profillal rendelkezik, és lehetővé teszi az edény könnyű tárolását még a legkompaktabb főzőkészletben is.
Végül, de nem utolsósorban, a SONIK SIZZLA rendkívül hasznos, többcélú fogókészlettel érkezik, amelyek könnyen tárolhatók a fogantyún főzés közben, és szükség esetén két független lapátra oszthatók.
- Könnyű öntött alumínium serpenyő
- Nagy teherbírású fluorpolimer tapadásmentes bevonat
- Levehető fogantyú a könnyű tárolás érdekében
- Szuper kemény T-lock fogantyú rögzítési rendszer
- Alacsony profilú, hatszögletű hőcserélő alap
- A megerősített D-csukló lehetővé teszi több serpenyő összekapcsolását
- Több eszközhöz használható fogó
- Nem alkalmas indukciós főzőlapon való használatra
Serpenyő, serpenyő szett és mély serpenyő kivitelben is elérhető.
Youtube videók
Vélemények
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Serpenyő | W230 x D395 x H35mm |
| Serpenyő Szett | W230 x D395 x H70mm |
| Mély Serpenyő Szett | W230 x D395 x H118mm |