Sonik Nyeletőfékes Orsó HeroX FRS 10000
| Cikkszám: | SNBC0040 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 38.299,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | SONIK |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Sonik HeroX FRS orsó
A HEROX FRS 10,000 a megbízhatóság és a nehéz horgászati körülmények szem előtt tartásával készült. Ideális olyan horgászok számára, akik a nyeletőfékes rendszert és a nagy zsinórkapacitást részesítik előnyben. A mikro-állítható hátsó fékrendszer szinte ellenállás nélkül adagolja a zsinórt, illetve a hajtókar fél fordulatával könnyedén visszaváltható. A wormshaft áttétel tökéletes zsinórelhelyezést biztosít, míg a lebegő rotor zsinórvédő segít megelőzni a gubancokat. Meglepetésként, azon kívül, hogy a méretéhez képest meglepően könnyű, ez az orsó több mint egy méternyi zsinórt húz be egy tekerésre! A nagy hatású, fogókapcsolós zsinórklipszek fokozzák a pontosságot, míg a gyors és precíz fékrendszer biztosítja, hogy a legfontosabb pillanatokban kontroll alatt maradj.
Főbb jellemzők:
- Wormshaft áttétel
- Lebegő rotor zsinórvédő
- Független fékerő-mentes hátsó fék
- Gyors nyomaték első fékrendszer
- Ikerspringloaded fogókapcsolós zsinórklipszek
- Grafit test és rotor
- Sleek matt fekete felület
- Azonnali anti-visszafelé
- Nagyméretű, csavarmentes zsinórhengert
- Áttételi arány 4.6:1
- 5 + 1 golyóscsapágy
- Mikro zsinórelhelyezési állító alátétek
- Matt fekete anodizált alumínium fogantyú, gumírozott markolattal
- Súly - 624g
- Fékerő – 18 kg
- Zsinórbehúzás akár 1.02m egy tekerésre
- Dobkapacitás mm/m 0.30/700 0.35/500 0.40/400
Vélemények
Paraméterek
| Súly | 624g |
| Fékerő | 18 kg |
| Zsinórbehúzás | akár 1.02m egy tekerésre |
| Dobkapacitás mm/m | 0.30/700 0.35/500 0.40/400 |
| Áttételi arány | 4.6:1 |
| Golyóscsapágy | 5+1 |