Sonik Sk-Tek Ágy Levelbed Compact
| Cikkszám: | SN715118 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 62.689,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | SONIK |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A SONIK SK-TEK ágy tökéletes kényelemmel rendelkezik még a hosszabb horgásztúrák alkalmával is. Kialakítása révén kényelmesen fekhetünk benne háton, hason vagy éppen oldalt. SK-Tek anyaga körbe van futtatva egy bélelt, megvastagított peremmel, hogy a lehető legkényelmesebben tudjunk benne feküdni. Tulajdonságai: Robosztus, 6 lábas kialakítás, teljesen laposra nyitható profillal Deréktámasz Vastag és széles töltet körben Oxford 600D anyag PVC bevonattal Minden lába állítható Kihajtható zsebek Széles sártalpak Compact változat: Mérete: 200 x 70 cm Magassága: 34-48 cm (állítható) Szállítási méret: 74 x 70 x 26 cm Tömege: 9 kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 200 x 70 cm |
| Anyaga | Oxford 600D, PVC bevonattal |
| Szállítási méret | 74 x 70 x 26 cm |
| Súly | 9 kg |