Sonik Sk-Tek Folding Chair Szék
| Cikkszám: | SNEC0006 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 33.889,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | SONIK |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Sonik Sk-Tek Folding Chair szék
Az új Sonik SK-TEK összecsukható székek egyszerre szuperkompaktak és kényelmesek.
Az intelligens, új SK-TEK camo mintázatban, HD 600D PVC alapanyagból készülnek, kemény porszórt acél és alumínium vázzal.
Gyorsan felállíthatók, és bármilyen terepen alkalmazhatók, állítható lábhosszal és forgatható sárlábakkal.
Válassza a normál modellt, ha magasabb üléshelyzetet szeretne, a kompakt modellt pedig alacsonyabbra. Mindkettő kényelmes, habos borítású karfával rendelkezik, plusz összehúzható hordtáskával kerülnek forgalomba.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Szék | Folding Chair |
| Méret | 50-60x49x40 - 55 cm magasság |
| Szállítási méret | 26x20x98 cm |
| Súlya | 5,6 kg |