Sonik Sk-Tek Hálózsák
| Cikkszám: | SN713978 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 54.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | SONIK |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Sonik SK-Tek hálózsák
Az SK-TEK hálózsák az év minden szakaszában tökéletes szigetelést nyújt, és mindig melegen tartja a horgászokat. A magas minőségű, szilikonizált, üreges szálú tömés garantáltan megtartja a vastagságát.
Az új csuklya kialakítása sokoldalú használatot tesz lehetővé, és elég mozgást biztosít a hálózsáknak, hogy felvegye az alakunkat. A felső rész gyapjú bélése a meleget biztosítja, míg az alsó rész bélése poliészterből készült, hogy kényelmesen mozoghassunk a hálózsákban.
Az extra sima poliészterből készült nyaki bélés további komfortot ad, a fej- és lábrészek zsinórjainak segítségével pedig teljesen ki tudjuk zárni a hideget.
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 215 x 90 cm |
| Szállítási méret | 50 x 35 cm |
| Súlya | 3,8kg |