Sonik Sk-Tek Szék Folding Chair Compact
| Cikkszám: | SNEC0005 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 28.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | SONIK |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Sonik Sk-Tek Folding Chair szék
Az új Sonik SK-TEK összecsukható székek egyszerre szuperkompaktak és kényelmesek.
Az intelligens, új SK-TEK camo mintázatban, HD 600D PVC alapanyagból készülnek, kemény porszórt acél és alumínium vázzal.
Gyorsan felállíthatók, és bármilyen terepen alkalmazhatók, állítható lábhosszal és forgatható sárlábakkal.
Válassza a normál modellt, ha magasabb üléshelyzetet szeretne, a kompakt modellt pedig alacsonyabbra. Mindkettő kényelmes, habos borítású karfával rendelkezik, plusz összehúzható hordtáskával kerülnek forgalomba.
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Szék | Folding Chair Compact |
| Méret | 38-50x44x40 - 60 cm magasság |
| Szállítási méret | 26x20x86 cm |
| Súlya | 6,3 kg |