Sonik Termosz Sizzla Flask - 1l
| Cikkszám: | SNUC0010 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 9.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | SONIK |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Sonik Sizzla Flask termosz
A Sizzla termosz ideális a rövidebb horgászatokhoz, amikor csak néhány főzet tart felfrissítve. 24 órán keresztül képes megtartani a tartalmát melegen vagy hidegen, és cseppmentes, BPA-mentes, nyomógombos dugóval rendelkezik. Magas minőségű 304-es rozsdamentes acélból készült.
Főbb jellemzők:
- Magas élelmiszeripari 304-es rozsdamentes acél konstrukció
- Kétszeres falú vákuum szigetelés a maximális hőmérséklet megtartás érdekében
- 24 órán keresztül melegen és hidegen tart
- Cseppmentes, BPA-mentes, nyomógombos dugó a könnyű öntéshez
- Nagy, 200 ml-es csavaros kupak
- Ellenálló porszórt felület
- Kapacitás: 1000 ml
Műszaki adatok:
- Anyag: Rozsdamentes acél 304
- Kapacitás: 1000 ml
- Méretek: D-85 H-305 mm
- Súly: 490 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Anyag | Rozsdamentes acél 304 |
| Kapacitás | 1000 ml |
| Méretek | D-85 H-305 mm |
| Súly | 490 g |
| Kupak | Nagy, 200 ml-es csavaros kupak |