Sonik Xtractor Recon Bojis Meritőháló 42 (T30)
| Cikkszám: | SNCC0005 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 31.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | SONIK |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Sonik XTractor Recon bojlis merítőháló 42"
A Sonik egyik legnépszerűbb botsorozatához, a közkedvelt fél-teleszkópos kialakítású XTractor Recon botokhoz is elérhetővé váltak a prémium minőségű merítőhálók, amelyek az XTractor széria kedvező funkcionalitását garantálják, a maximális szállítási komfort mellett.
Specifikációk:
- T30-as modell: 30 inch, 76 cm szállítási hossz
- 3 részes, 1,8 méteres nyél
- Merev karbon-kompozit nyél és háló keret
- Kemény üvegszálas tartóelemek
- Szabadon futó oldalsó hálórészek
- 95 cm mélységű szuperlágy hálószövet
- Megerősített varrások
- Eloxált és lézerrel maratott vég
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 95 cm mélység |
| Nyél Hossza | 1,8m |
| Nyéltag | 3db |
| Szállítási méret | 76cm |