Spomb Fonott Zsinór X Pro Braid Grey 8+1 (300m) - 0,18mm (24lbs)
| Cikkszám: | SP00023-00 |
| Raktárkészlet: | 3 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 58,96 Ft/m |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | SPOMB |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Vékony átmérőjű fonott zsinór
Nagy távolságra történő Spombos és Spod rakétás etetéshez készült
8+1 szálas fonatnak köszönhetően tökéletesen kerek és szuperlágy
Minimális súrlódás dobás közben
Alacsony légellenállás
Szürke szín
24lb/10,9 kg szakítószilárdság
Átmérő: 0,18mm
Kiszerelés: 300m/tekercs
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Szín | Szürke |
| Szakítószilárdság | 24lb/10,9 kg |
| Átmérő | 0,18mm |
| Kiszerelés | 300m/tekercs |