Spomb Fonott Zsinór XD Pro Braid Grey 8+1 (300m) - 0,14mm (16lbs)
| Cikkszám: | SP00022-00 |
| Raktárkészlet: | 3 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 58,96 Ft/m |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | SPOMB |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Eszméletlenül vékony fonott zsinór
Kimondottan a nagyon nagy távolságra történő Spombos és Spod rakétás etetéshez terveztük
8+1 szálas fonatnak köszönhetően tökéletesen kerek és szuperlágy
Minimális súrlódás dobás közben
Alacsony légellenállás
Tipp – Használj Spomb Mono-ból készült „Stretch Leadert” a vastagabb fonott előtétzsinór és az XD Pro Braid között, így csökkentheted a zsinórra ható erőket, amikor klipszig kimegy a dobás.
Szürke szín
16lb/7,3kg szakítószilárdság
Átmérő: 0,14mm
Kiszerelés: 300m/tekercs
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Szín | Szürke |
| Szakítószilárdság | 16lb/7,3kg |
| Átmérő | 0,14mm |
| Kiszerelés | 300m/tekercs |