SPOMB Large (nagy) Speciális Etetőrakéta
| Cikkszám: | SP00004-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | SPOMB |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Kiváló aerodinamikai tulajdonságokkal rendelkező speciális tervezésű spod rakéta. A teljesen zárt nagyméretű szerkezettel szinte bármilyen, nagy mennyiségű etetésre szánt anyagot etethetünk, akár eddig elérhetetlennek tűnő távolságokra is.
A rakéta fejrészében egy önműködő nyitó szerkezet található, amely a vízbeéréskor azonnal nyitja a rakétát. Használatához 4 lb spod bot használata ajánlott! Kézzel gyártott eredeti angol termék!
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Méret | |
| Hossz | 17cm |
| Teljes hossz | 24cm |
| Szélesség | 6,5cm |
| Súly | 60gr |