Starbaits Bojlis Bot M4 T-Spec X50 12" (360cm) 2részes - 3lbs
| Cikkszám: | SR00111-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 68.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | STARBAITS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Starbaits M4 T-SPEC X50 3,60 m 3,0 lbs - Bojlis horgászbot
Precízen kifinomult botok pontyhorgászathoz, elegáns és vékony bottest. Blank kifejezetten a tökéletes horgászélmény érdekében készült. Másrészt a bottest elegendő erőt rejt a hosszú dobásokhoz is. A blank HMC IM karbonból készült és minőségi SIC gyűrűkkel van ellátva. A bottest felülete Ultra Mesh fonattal van bevonva és megerősítve, amely extrém helyzetekben is elegendő erőt biztosít. A megbízható és tartós DPS 18 orsótartó egyszerű és jól passzol a karcsú bottesthez. A szélesített végtag vég elegendő támaszt biztosít a kéz számára dobáskor. A gyűrűk száma 5 + 1, gyűrűméret pedig 50/40/30/25/20/16 mm. Két felső gyűrű kettős rögzítéssel és az alsó három pedig hármas rögzítéssel van ellátva. Matt elegáns kivitel.
- Gyűrűk száma: 6
- Gyűrűk mérete: 50/40/30/25/20/16 mm 12 és 13 FT modellek esetén.
- Hossz: 360 cm
- Dobó súly: 3,0 lbs
- Szállítási hossz: 185 cm
- Tagok száma: 2
Vélemények
Paraméterek
| Gyűrűk száma | 6 |
| Gyűrűk mérete | 50/40/30/25/20/16 mm 12 és 13 FT modellek esetén. |
| Hossz | 360 cm |
| Dobó súly | 3,0 lbs |
| Szállítási hossz | 185 cm |
| Tagok száma | 2 |