Starbaits Merítőháló LN 200 (2 részes)
| Cikkszám: | SR00137-01 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 19.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | STARBAITS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Könnyű és erős merítő mikrohálója tartós és halkímélő. Gyorsan összecsukható rendszer a karok fémkeresztbe való beillesztésével. A háló gyorsan szárad. Extra könnyű, mégis strapabíró kétrészes karbon nyél a könnyű hosszállítás és kényelmes szállítás érdekében.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Nyél hossz | 185cm |
| Szállítási hossz | 110cm |
| Súly | 796g |
| Kar hossza | 106 cm |
| Szélessége | 103 cm |
| Háló mélysége | 110 cm |