Starbaits Merítőháló LN 300 (2 részes)
| Cikkszám: | SR00137-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 32.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | STARBAITS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Könnyű és erős merítő, mikrohálója tartós és halkímélő. Gyorsan összecsukható rendszer a karok fémkeresztbe való beillesztésével. A háló gyorsan szárad. Extra könnyű, mégis strapabíró kétrészes karbon nyél a könnyű és kényelmes szállítás érdekében.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Nyél hossza | 183 cm |
| Szállítási hossza | 110 cm |
| Kar hossza | 108 cm |
| Szélessége | 103 cm |
| Háló mélysége | 100 cm |
| Súlya | 783g |