Starbaits SK30 Squid & Krill bojli
| Cikkszám: | SR00004-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | STARBAITS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az SK 30-hoz szigorú kritériumok alapján a legjobb minőségű hőstabil halliszteket, oldható halproteineket és tengeri kivonatokat - elsősorban tintahal és Krill-kivonatokat - válogattuk össze. Az SK 30 lágy íze és természetes színe révén könnyen kioldódnak belőle az oldható proteinek és aminoösszetevők, ami rendkívül erősen vonzza a halakat. Az SK 30 kiegyensúlyozott arányban tartalmaz természetes olajokat, amelyek elfogyasztásuk után elősegítik a gyors emésztést, ez erőteljesebb etetést és egészségesebb halakat eredményez. Az SK 30 a tesztelések során erőteljes etetés mellett kiváló eredményt mutatott.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Kiszerelés | 1kg |
| Méret | 20mm |
| További méretek | 10mm |
| 24mm |
HASONLÓ TERMÉKEK
HiCARP Pixy 12mm 350g/ 1kg/ 5kg/ 10kg - édes kész bojlik 4 féle kiszerelésben
2.589 Ft -tól
Nincs raktáron
Dynamite Baits The Source Boilies 15MM / 1KG, 5KG - fűszeres bojli 2 féle kiszerelésben (15mm / 1kg, 5kg)
-3%
Raktáron