Sufix 131G Core Braided 12+1 Szálas Fonott Zsinór (150m) - 0,205mm
| Cikkszám: | SF00021-04 |
| Raktárkészlet: | 5 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 117,26 Ft/m |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | SUFIX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Sufix 131 szakítószilárdság, valamint méretpontosság tekintetében a legmegbízhatóbb fonottzsinórok között szerepel a piacon. Speciális eljárással, tizenhárom szálból készül – 1 darab GORE® Performance szál körbeszőve 12 darab HMPE szállal – mely a zsinór teljes hosszán ugyanazt a homogén összetételt, terhelhetőséget és csomótűrést garantálja. Nincs tehát gyenge pont, vagy a többitől eltérő tulajdonságú szakasz. A rendkívül lágy HMPE körszövés miatt a Sufix131 tökéletes kör átmérőjű, mely azt eredményezi, hogy simábban és csendesebben fut a gyűrűkön, emellett pontosabb és hosszabb dobásokat tesz lehetővé.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossza | 150 m |
| Átmérő | 0,205 mm |
| Szakító szilardság | 12,70 kg |