Top Mix Method Feeder Kosár Előke Csalitüskével
| Cikkszám: | TM00148-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | TOPMIX |
| Kívánságlistára teszem | |
| Kép: | Név: | Cikkszám: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
Top Mix Method Feeder Kosár Előke Csalitüskével, 8/7mm
|
TM00148-00
|
Nincs raktáron
|
949 Ft
|
|
|
|
Top Mix Method Feeder Kosár Előke Csalitüskével, 10/7mm
|
TM00149-00
|
Nincs raktáron
|
949 Ft
|
|
|
|
Top Mix Method Feeder Kosár Előke Csalitüskével, 4/10mm
|
TM00150-00
|
Nincs raktáron
|
949 Ft
|
|
Leírás
Top Mix Method Feeder Kosár Előke
0.12 mm-es fonott zsinórra kötött 8-as horog, hajszálelőkén 7mm-es csalitüskével.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Kiszerelés | 3 db |
| Zsinór hossza | 70mm |
| Zsinór vastagsága | 0,12mm |
| Horog mérete | 8 |
| Csalitüske mérete | 7mm |