Trakker Csúzli Mega Pult
| Cikkszám: | 226412 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 7.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | TRAKKER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Mega Pult hihetetlenül erős és könnyű csúzli,a rendkívül népszerű eredeti Wideframe Catapult továbbfejlesztett változata.
- Ergonomikus, puha tapintású fogantyúval és lenyűgöző, gubancmentes, zárt elasztikus forgórendszerrel, valamint egy hegesztett és préselt lyukacsos tokkal rendelkezik a maximális élettartam érdekében, amely egy csúszásmentes hurokrendszerrel is büszkélkedhet, ezáltal könnyed, pontos etetést hozhatunk létre, függetlenül attól, hogy milyen csalit választottunk.
- Mega Pult adatai:falvastagság 2,35mm; a tasak átmérője 100 mm; a tasak mélysége 95 mm.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| falvastagság | 2,35mm |
| a tasak átmérője | 100 mm |
| a tasak mélysége | 95 mm |