Trakker EQ Carbon Merítő háló
| Cikkszám: | TR00110-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | TRAKKER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az EQ Carbon Landing Net egy tökéletesen kiegyensúlyozott, rendkívül igényes kialakítású tiszta carbon anyagból készített merítőháló. A hihetetlenül erős, robosztus és mégis könnyű, elengedhetetlenül fontos kiegészítő minden egyes tartozéka a legmodernebb anyagok felhasználásával, és megmunkálásával készült. A merítőháló nyélrészén található korrózióálló anyagból készített acél fej nem rozsdásodik, és ellenáll az UV sugárzásnak is. A magas tisztaságú szénszál használatával a nyél rész kellő merevséggel is rendelkezik, így a vízben könnyebben mozgatható. Természetesen az új merítő elengedhetetlen tartozéka a puha halbarát anyagból készített sűrű szövésű háló, melynek sarkai külön megerősítést kaptak. Kapható fekete és zöld színű hálóval.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Méretek | |
| Nyél hossza | 183cm |
| Háló kerülete | 107cm |
| Háló mélysége | 75cm |