Trakker Fonott Előtétzsinór Armotexx Shock Braid (50m) - 40lb
| Cikkszám: | 227435 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 103,78 Ft/m |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | TRAKKER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
- Prémium finom szövésű, fonott előtétzsinór
- Elengedhetetlen a biztonságos távolsági dobáshoz
- A nulla nyújtás átadja az energiát a botnak, növelve annak távolságát.
- Az ultrarugalmas és kis átmérő csökkenti a súrlódást a botgyűrűkön keresztül
- Ultra erős és rendkívül tartós
- Nagy csomószilárdság és teljes megbízhatóság jellemzi
- Németországban gyártva
- Törési feszültség: 40 font / 18,1 g
- Átmérő: 0,40 mm
- Szín: Low Visibility Olive
- Hossza: 50m
- Anyaga: PE + PTFE
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Törési feszültség | 40 font / 18,1 g |
| Átmérő | 0,40 mm |
| Szín | Low Visibility Olive |
| Hossza | 50m |
| Anyaga | PE + PTFE |