Trakker Grand Sniper Pod Rod-Pod
| Cikkszám: | 222107 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 75.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | TRAKKER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
- Az ötletesen megalkotott Grand Sniper minden helyzetben, minden körülmény között stabilitást és megbízhatóságot nyújt, hisz állítási lehetőségeit tekintve sokoldalú pozícióban használható.
- A rendkívül robosztus és strapabíró, de mégis pillekönnyű, vékony konstrukció a legjobb minőségű alumíniumból, illetve az erős műanyagelemek összeállításából készült. „Cső” vázas szerkezete pórszórt, diszkrét matt fekete felülettel rendelkezik, amely a hosszú évek tartós használata során sem fog elhasználódni.
- Teleszkópos első és hátsó lábakkal rendelkezik, amelyek a lábakon elhelyezett, rézmenettel ellátott két kis csavar segítségével állíthatók be a megfelelő hosszúságúra. A Rod Pod-on, az úgynevezett „kutyaláb kiképzésű formán” elhelyezésre került kereszttartók kialakításuknak köszönhetően maximális stabilitást, és széles körben való állítási lehetőséget biztosítanak.
- Hihetetlenül könnyen és gyorsan, szinte percek alatt összeállítható, illetve szétszedhető.
- Az állvány hosszúsága természetesen bővíthető a középső teleszkópos konzol segítségével.
Vélemények
Paraméterek
| hossza | 118-168 cm |
| rudak | 42,5 és 44,5 cm |
| Lábhossz | 25,5-46cm és 30-56cm |
| Súly | 3,3 kg (csomagolva) |