Trakker Merítőháló Propel Landing Net 1 részes
| Cikkszám: | 214203 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 95.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | TRAKKER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Propel Landing Net 1 Piece a már ismert és népszerű, Propel merítőháló 1 részes nyéllel rendelkező változata.
- A Trakker Products fejlesztői a tökéletesen kiegyensúlyozott, szuper könnyű, rendkívül egyszerűen és könnyen kezelhető merítőhálót a Propel típusú pontyozóbot kiegészítőjeként alkották meg, mivel a merítő „ karjai” és a rudazata ugyanabból a szénszálból készült, mint a bot „ blank”-ja. ( színtiszta, eredeti Toray Carbon).
- A Szolid, de mégis igényes és stílusos kialakítású, Propel Landing Net 1 Piece minden egyes tartozéka a legmodernebb, legjobb minőségű alapanyagok felhasználásával készült.
- Mindezeken felül a kényelmes tartás érdekében a merítőháló nyél részének a markolatát eredeti japán zsugorcsővel is ellátták.
- A felső kategóriás portéka további előnye, hogy szinte pillanatok alatt szétszedhető- összeállítható, valamint a vízben könnyen mozgatható.
- Természetesen az eszköz elengedhetetlen tartozékát képezi a puha, halbarát anyagból készített 42” méretű olajzöld színű háló is, amelynek a sarkai külön megerősítést kaptak. Sőt!
- Az egyedi hálóban a Trakker Products nagyméretű nyomtatott emblémája is helyet kapott, amely már messziről is azonnal felismerhető.
- A halkímélő kellék rudazatán egy strapabíró, specifikus, eloxált alumínium kompozit ( matt szürke színű) anyagból készített, világító izotóp bemarással ellátott „ blokk” is elhelyezésre került, amelybe tökéletesen és „passzentosan” illeszkednek a merítőháló szárai.
- Húzózsinórral ellátott, fekete színű nylon hordtáskában kerül forgalomba.
Méretek :
rudazat hossza: 183cm
háló kerülete: 105cm
háló mélysége: 95cm
Vélemények
Paraméterek
| rudazat hossza | 183cm |
| háló kerülete | 105cm |
| háló mélysége | 95cm |