Trakker Merítőháló Sanctuary T12 Landing Net
| Cikkszám: | 214220 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 72.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | TRAKKER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A hat láb hosszú, kétrészes nyél 24T szénszálból készült, szemet gyönyörködtető szőtt felülettel. A nyél vége zsugorfóliás markolattal és egyedi CNC-megmunkálású alumínium végdugóval készült. A merítőnyél alumínium fejjel készült; kompakt és robusztus, amely a Trakker logójával van ellátva.
A háló megerősített olíva hálóból készült, és egy nagy Trakker ikonnal van ellátva. A háló két merevített karbonkart takar, amelyek egy rendkívül tartós zsinórral vannak összeerősítve; ezeket két speciális CNC-megmunkálású csavarvéggel rögzítik, amelyek csökkentik a zsinór és a háló idő előtti kopását.
A T12 Landing Net vízálló húzózsinóros hordtáskával kerül forgalomba.
Fogantyú hossza: 183 cm (6 láb)
Kar hossza: 106 cm (42”)
Hálómélység: 140 cm
Súly: 0,74 kg
Izotóp nyílás: 10 mm x 3 mm x 3 mm
Vélemények
Paraméterek
| Fogantyú hossza | 183 cm (6 láb) |
| Kar hossza | 106 cm (42”) |
| Hálómélység | 140 cm |
| Súly | 0,74 kg |
| Izotóp nyílás | 10 mm x 3 mm x 3 mm |