Trakker Monofil Előkezsinór Scorpion Chod Link (20m)
| Cikkszám: | TR00605-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | TRAKKER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
- A Scorpion Chod Link 20 lb-ban és 30 lb-ban kapható; matt átlátszó bevonattal készült, így szinte észrevehetetlen minden felületen.
- Prémium monofil előkezsinór, tökéletes chod, csuklós merev és kombi szerelékekhez
- Jól csomózható és tökéletes ívet ad a formázáskor
- Ultra erős és rendkívül kopásálló
- Nagy csomószilárdság és teljes megbízhatóság jellemzi
- Németországban gyártva
- Elérhető: 20lb / 9,8 kg - 30lb / 13,6 kg
- Átmérő: 0,40 mm - 0,45 mm
- Hossza: 20m
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Elérhető | 20lb / 9,8 kg - 30lb / 13,6 kg |
| Átmérő | 0,40 mm - 0,45 mm |
| Hossza | 20m |
HASONLÓ TERMÉKEK
Ridgemonkey Bevonatos Előkezsinór RM-TEC Stiff Coated Hooklink (20m, Barna)
4.889 Ft
Típusonként eltérő
Trakker Clear Merev Előke Átlátszó Link Mono Stiff Link 20m - 57Lb, 25,85kg, 0,7mm
3.989 Ft
Típusonként eltérő