Trakker Nitelife Headtorch 420 Fejlámpa (420lm)
| Cikkszám: | 221102 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 14.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | TRAKKER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Nitelife Headtorch 420 a Trakker Products ősziújdonsága, amely egy szuper fényerővel rendelkező kompakt, kisméretű fejlámpa.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Fenyforrás | 1db Luxeon V2 fehér LED |
| Másodlagos fény | 1x szórt fényű CRI meleg fehér LED |
| Fenyerő | 420lm |
| Áramforrás | 1.5V AA 2db (tartozék |
| Méret | 41mm x 71mm x 40mm |
| Súly | 95g |