Trakker Sátor Tempest Brolly 100
| Cikkszám: | 202245 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 128.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | TRAKKER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A piacvezető Trakker Tempest Brolly család újabb szintre lépett a fejlesztések terén.
Az új Tempest Borolly 100 a méltán népszerű V2-nek az utódja. A fejlesztéseknek köszönhetően ez a brolly megkapta a dupla hátsó szellőzőnyílásokat, ami a megfelelő légáramlás biztosítása mellet a páralecsapódást is nagymértékben csökkenti. Továbbá újdonságok a csavarodásgátlós oszlopok és a standard szupererős és fáradtságálló (GRP) kompozit központi blokk.
Az elődhöz hasonlóan a Tempest Brolly 100 alapesetben egy nyitott menedékhely, de számos opcionális extrával, saját igényeknek megfelelően bővíthető.
Többek között a Full Infill Panel (teljes előlap), az Insect panel (szúnyoghálós előlap), a Skull Cap (védősapka), a Skull Cap Wrap (védősapka és téliponyva egyben), a Social Cap (többfunkciós előtér) és a Groundsheet (teljes aljzat).
Ez a menedékhely így valóban multifunkcionális ami a Tempest 100 Brolly-t eddigi legjobb brolly kínálatunkká teszi.
A termék jellemzői:
- Rendkívül gyorsan és könnyen összeállítható
- A 100-as méret egy ágyhoz és a felszerelésekhez optimális méret
- Dupla hátsó szellőzőnyílások a légáramlás biztosítása és a páralecsapódás csökkentése érdekében
- Vízálló és rendkívül tartós 210D anyag
- Fejlett szupererős és fáradtságálló (GRP) kompozit blokk
- Csavarodásgátló fekete alumínium vázrendszer
- Dupla pántok
- 210D poliészter cipzáras hordtáskában, feszítő hevederrel és leszúró cövekekkel kerül forgalomba
Kompatibilis a
- 202258 Tempest Brolly 100 Full Infill Panel
- 202257 Tempest Brolly 100 Insect Panel
- 202254 Tempest Brolly 100 Skull Cap
- 202251 Tempest Brolly 100 Social Cap
- 202253 Tempest Brolly 100 Skull Cap Wrap
- 202259 Tempest Brolly Groundsheet
- 203801 36ins Quicksticks
Műszaki adatok:
- Anyaga: 210D poliészter
- Súly: kb. 5,5 kg (plusz leszúró cövekek: 0,75 kg)
- Méretek: 125 cm x 250 cm x 230 cm
- Szállítási méret: 110 x 25 cm
Vélemények
Paraméterek
| Anyaga | 210D poliészter |
| Súly | kb. 5,5 kg (plusz leszúró cövekek:0,75 kg) |
| Méretek | 125 cm x 250 cm x 230 cm |
| Szállítási méret | 110 x 25 cm |