Trakker Talicska X-Trail Compact Barrow
| Cikkszám: | 215306 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 119.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | TRAKKER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Trakker X-Trail Compact talicska egy roppant praktikus szállítóeszköz azoknak a horgászoknak, akik olyan horgászhelyeket választanak, amit autóval nem lehet megközelíteni. Az X-Trail Compact típus tervezésénél a mérnökök nagy hangsúlyt fektettek arra, hogy szétszedett állapotban minél kisebb helyet foglaljon el az autónk csomagterében, és ezzel nagyobb tér maradjon a többi felszerelésünk számára. Állítható rakodó felületének köszönhetően akár rövid, vagy akár hosszú horgászatokra szánt felszerelés is elfér rajta, így az X-Trail Compact Barrow sokoldalúságot kínál a változó igények kielégítésére.
Termék jellemzői:
- Állítható hosszúságú terhelési terület a nagyobb kapacitás érdekében
- Egyedülálló lábzár fogantyú kialakítás a nagyobb merevség érdekében
- Pneumatikus kerék csapágyazással
- Az állítható magasságú fogantyúk tökéletesek minden magasságú horgász számára
- Több poggyász szíj rögzítési pont
- Hajtogatott lapos kialakítás a könnyű tárolás és szállítás érdekében
- Nagy, forgatható tappancsok
- Párnázott gumi markolatok
A táska főbb jellemzői:
- Strapabíró NXG 600D poliészter
- Megerősített vízálló Nyplax aljzat
- Merevített EVA markolatok az egyszerű emeléshez és rakodáshoz
Az első oldaltáskák jellemzői:
- Strapabíró NXG 600D poliészter
- Megerősített vízálló Nyplax belső él
- Tökéletesen 5 literes Icon Water Carrier kannák szállításához (216516) kattitns ide >>>
Műszaki adatok:
- Anyagok: Alumínium / Acél
- Teljes súly: 15,3 kg
- Teljes hossz: 150 cm - 175 cm
- Szélesség: 70 cm
- Magasság: 83 cm
- Rakterület hossza: 95 cm - 120 cm
- Szélesség: 58 cm
- Magasság: 42 cm
- Fogantyú magassága: 45cm-63cm
- A táska belsõ mérete: 43 x 47 x 26 cm
- Első táskák méretei: 27 x 15 x 26 cm
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Anyagok | Alumínium / Acél |
| Teljes súly | 15,3 kg |
| Teljes hossz | 150 cm - 175 cm |
| Szélesség | 70 cm |
| Magasság | 83 cm |
| Rakterület hossza | 95 cm - 120 cm |
| Szélesség | 58 cm |
| Magasság | 42 cm |
| Fogantyú magassága | 45cm-63cm |
| A táska belsõ mérete | 43 x 47 x 26 cm |
| Első táskák méretei | 27 x 15 x 26 cm |