Trakker Tempest Brolly V2 Groundsheet Sátor Alsó Ponyva
| Cikkszám: | 202259 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 22.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | TRAKKER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Tempest Brolly V2 Groundsheet, kizárólag a Tempest Brolly V2 sátorhoz és a Tempest 100T Brolly sátorhoz használható kiegészítő. A kiváló minőségű, vastag, erős, rugalmas és strapabíró teljes „alj” tökéletes és teljes körű védelmet nyújt a sátor belsejében elhelyezett felszerelés számára. Használata általában a sáros, vizes, köves talajon indokolt. A helyes elhelyezését az „ajtónál” található címke jelzi. Az elmozdulás ellen elasztikus gyűrűkkel tökéletesen rögzíthető, könnyen tisztítható, szinte elnyűhetetlen Groundsheet pontos varrási illesztésekkel, és a már jól megszokott Trakker minőségben kerül forgalomba. Igényes és praktikus tervezésű hordtáskában kerül forgalomba.
- Súly: 2kg
- Teljes méret: 230cm x 250cm
- Szállítási méret: 45cm x 25cm
A csomag a sátort nem tartalmazza!
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Súly | 2kg |
| Teljes méret | 230cm x 250cm |
| Szállítási méret | 45cm x 25cm |