Trakker Terepmintás Táska NXC Camo Pro Carryall
| Cikkszám: | TR00584-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | TRAKKER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Trakker NXC Pro táskák három méretben érhetők el, Medium, Large és XL. Mindegyikük ugyanazokkal a profi tulajdonságokkal büszkélkedhet, de különböző méreteket kínálnak, hogy megfeleljenek az Ön horgászati igényeinek.
A horgásztáska nagy fő rekesze bélelt és jól párnázott, hogy elférjen és megóvja felszerelését szállítás közben. Nagy teherbírású kettős cipzár található a fő rekeszben és az összes külső zsebben. A merevített főrekesz-fedél biztosítja, hogy a hordtáskák megtartsák formájukat a benne lévő tartalom eltávolítása után is. Belül egy nagy cipzáras, erős hálós zseb található a fedél alsó részén.
Az oldalsó zsebek mélységét mindkét oldalon 10 cm-re növeltük, ami lehetővé teszi a terjedelmes tárgyak tárolását, és belső teret szabadít fel a fő rekeszben az egyéb alapvető felszerelések számára. Van még két nagy cipzáras elülső zseb és egy nagy egyetlen hátsó cipzáras zseb. A kapacitás óriási, bármilyen méretben úgy érzi, hogy megfelel horgászati igényeinek.
Az NXC Pro hordozók mindegyike neoprén fogantyúval rendelkezik a könnyű emelés érdekében, hagyományos neoprén tépőzáras fogantyúkkal és levehető, állítható neoprén vállpánttal. Bárhogyan is szállítja a hordtáskát, biztos lehet benne, hogy a kényelem mindig ott lesz.
A horgásztáska hátulján két hevederes hurok található, amelyek alternatív vállpánt rögzítést kínálnak. Ez lehetővé teszi, hogy a vállszíj segítségével a horgásztáskát a talicska vázához rögzítse, vagy akár más felszereléshez rögzítse. A Pro Carryalls strapabíró PVC vízálló aljzattal rendelkezik, hogy a tartalom a legrosszabb körülmények között is védve legyen.
- Kivehető párnázott neoprén vállpánt
- Hátsó hevederhurkok a vállpánt alternatív rögzítéséhez, a talicskához vagy a csónakhoz való rögzítéshez
- Tépőzáras neoprén fogantyúk és nagy teherbírású hevederek
- Neoprén markolat az emeléshez
- Kopásálló, vízálló PVC talp
- n-dura Performance szövet egyedi Trakker terepmintás mintával
Anyaga: poliészter
Méretek:
- Medium: 54 (H) x 36 (Sz) x 25 (Ma) cm
- Űrtartalom (kb.): 45l
- Súly: 1,7 kg
- Large: 65 (H) x 38 (Sz) x 30 (Ma) cm
- Űrtartalom (kb.): 70l
- Súly: 2,25 kg
- XL: 65 (H) x 44 (Sz) x 35 (Ma) cm
- Űrtartalom (kb.): 90l
- Súly: 2,5 kg
Vélemények
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Medium | 54 (H) x 36 (Sz) x 25 (Ma) cm |
| Űrtartalom (kb.) | 45l |
| Súly | 1,7 kg |
| Large | 65 (H) x 38 (Sz) x 30 (Ma) cm |
| Űrtartalom (kb.) | 70l |
| Súly | 2,25 kg |
| XL | 65 (H) x 44 (Sz) x 35 (Ma) cm |
| Űrtartalom (kb.) | 90l |
| Súly | 2,5 kg |