JRC Defender Teleszkópos Bot - 12ft/360cm
| Cikkszám: | JR00113-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | JRC |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A hihetetlen értéket képviselő Defender bojlis bot sorozat minden új vagy középszintű pontyhorgásznak megfelel, akinek szüksége van a valódi ár-érték arány és a szilárd JRC teljesítmény kombinációjára.
Jellemzők:
- Vékony, de erőteljes karbon kompozit blank szerkezet
- Dps orsótartó
- Könnyű Ts SIC gyűrűk
- Nylon vonalas klip
- Matt természetes karbon felület
- Kiváló minőségű zsugorgumi hátsó fogantyú
- Hossz: 360 cm
- Dobósúly: 3 lb, 3,5lb
- Botnyél típusa: rövidített
- Tagok száma: 2
- Súly: 298 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Hossz | 360 cm |
| Dobósúly | 3 lb, 3,5lb |
| Botnyél típusa | rövidített |
| Tagok száma | 2 |
| Súly | 298 g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Century C2 MK2 Master Rod Command & Control Bojlis Bot
-10%
Típusonként eltérő
Century C2 SP Master Rod Special Performance Bojlis Bot
-10%
Típusonként eltérő