Nevis Bojlis Bot Karma LC 390cm 2részes - 3,5lb
| Cikkszám: | 1425-390 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 25.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Olyan botokat akartunk,amelyek még gerincesebbek és keményebbek,az az igazi dobógépek!
Az IM-12 Carbon rétegek közé Aramidot adagoltunk, ami a bottest tulajdonságait nagy mértékben javította. Az ultra vékony átmérő ellenére ez a széria rendkívül erőtartalékokkal rendelkezik. Dobó képességei minden képzeletet felülmúlnak és nem mentek a súly rovására.
Az új típusu SSC gyűrűk felülete sokkal simább mint a a normál gyűrűké, ezért a zsinór súrlódása nagy mértékben lecsökkent, ami elősegíti a nagy dobástávolságot.Természetesen a gyűrűk méretezése is alkalmazkodik a nem mindennapi tulajdonságokhoz. A design és a részletek kidolgozása is tökéletesen illik az extra prémium kategóriához, amit a Karma botok megalkotásával hoztunk létre.
- Hossz: 3,90 m
- Dobósúly: 3,5 lb
- Anyaga: IM12 Carbon
- Gyűrű típusa: SSC
- Keverőgyűrű: 50 mm
- Nyél: Osztott
- Tagok száma: 2
- Tömeg: 365 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3,90 m |
| Dobósúly | 3,5 lb |
| Anyaga | IM12 Carbon |
| Gyűrű típusa | SSC |
| Keverőgyűrű | 50 mm |
| Nyél | Osztott |
| Tagok száma | 2 |
| Tömeg | 365 g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Bojlis Bot Rod TX-1B Carp 10ft (305cm) 2részes - 3lb
-27%
Nincs raktáron