Nevis Vanity Carp Feeder 270H 45-130gr Feeder Bot
| Cikkszám: | 1843-270 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 18.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | NEVIS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Egy univerzális feederbot széria széles dobósúly tartományokban. A progresszív akciónak köszönhetően az alaphelyzetben rendkívül érzékeny feederbotok a terhelés hatására folyamatosan keményednek fel, evvel tökéletes fárasztási és dobási tulajdonságokat produkálnak. A maximális dobástávolság elérése érdekében még a rezgőspiccek is extra nagy méretű gyűrűkkel lettek szerelve. Hihetetlen,hogy ilyen könnyű botok mekkora erőtartalékokkal rendelkeznek.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Dobósúly | 45-130 g |
| Méret | 2,7 méter |
| Bottest anyaga | IM-10 Carbon |
| Tagok száma | 2+2 |
| Szállítási hossz | 140 cm |
| Gyűrűk száma | 11 |
| Gyűrűk anyaga | SIC |
| Nyélborítás | Parafa+Eva |
| Súly | 205 g |