Carp Zoom Arcane Picker Bot 270cm 2+3részes - 5-25g
| Cikkszám: | CZ9927 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 5 db raktáron |
| Egységár: | 13.349,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az Arcane Carp Feeder botok mellett 2019-től elérhetők a botcsalád picker változatai is. A kimondottam finomszerelékes horgászathoz készült picker botok, hatékony eszközei az átlagos méretű pontyok megfogásának. A kéttagos karbon-kompozit bottest ugyanakkor olyan erőtartalékokkal rendelkezik, ami a kategóriája fölé helyezi az Arcane Carp Picker botokat. A picker botokhoz mérten nagy dobósúly is mutatja, hogy az átlagosnál erősebb bottal van dolgunk. Ezzel a bottal kényelmesen horgászhatunk 30-40 méter közötti távolságban, és akkor sem csalódunk, ha egy-egy nagyobb hal is a horogra akad.
Termékjellemzők:
- Kéttagos, karbon-kompozit bottest
- 25-45g dobósúly
- Könnyített, SIC gyűrűsor
- Parafa nyél
- 2 darab spiccel (1oz és 2oz)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 270cm |
| dobosúly | 5-25g |
| tagszám | 2+3 |
| száll.méret | 141cm |