Carp Zoom Feeder Bot Max-X Boat 270cm 2+3részes - 80-180g
| Cikkszám: | CZ5836 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 14.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 270cm |
| dobosúly | 80-180g |
| tagszám | 2+3 |
| száll.méret | 140cm |