Carp Zoom Feeder Bot FC Carp 390cm 3+3részes - 60-160g
| Cikkszám: | CZ6759 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 19.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | CARP ZOOM |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Carp Feeder egy olyan univerzális feeder bot, melynek legszembetűnőbb része a modern kialakítású orsótartó. A nyél Parafa-EVA kialakítású a biztos fogás érdekében. A bottest kellőképpen feszes a távoli dobásokhoz, ennek ellenére a felső harmad elég lágy, ezért élmény vele a fárasztás. A karcsú bottest egytalpas SIC gyűrűsort kapott. Általános pontyos jellegéből adódóan nem csak versenyhorgászok figyelmébe ajánljuk.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| hossz | 390cm |
| dobosúly | 60-160g |
| tagszám | 3+3 |
| száll.méret | 136cm |
| súly |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Forcemaster BX Commercial 10' 304cm 60gr Feeder Bot (FMBX10CFDR)
-12%
Nincs raktáron